Jak servisovat pneumatiky na zemědělské stroje?

V posledních letech dochází k výrazné modernizaci v oblasti zemědělských pneumatik. Pneumatiky se rozšiřují a současně s tím se snižují jejich profily, zvyšuje se jejich nosnost a rozšiřují se patky. Tyto změny mohou způsobit problémy především při montáži a demontáži pneumatik na ráfek. Dneska si vysvětlíme co znamená pojem Radializace a dále pak postup při montáži a demontáži pneumatik na zemědělské stroje.

pneumatiky na zemědělské stroje

Číst dál: Jak servisovat pneumatiky na zemědělské stroje?

Vyberte kvalitní traktorové pneu

Každý mladý kluk se pozastavuje nad obrovskými zadními pneumatikami traktorů. A v dospělosti spousta těchto kluků, která se věnuje zemědělství, si výběr a koupi traktorových pneu vyzkouší na vlastní kůži. U těchto pneumatik je potřeba počítat s vysokými nároky na údržbu. Pneumatiky na traktor nejsou levnou záležitostí a určitě by měly něco vydržet.

Číst dál: Vyberte kvalitní traktorové pneu

Představujeme vám pneumatiky Vredestein

Speciální zemědělské pneu Vredestein jsou z dílny Nizozemského výrobce. Již od počátku se vyznačují velmi vysokou úrovní kvality. Značka jde jinou cestou než všichni ostatní výrobci pneumatik. Řídí se heslem Neprodáváme pneumatiky, prodáváme Vredestein. Je pro ně typický neobvyklý přístup, jedinečný styl a sebevědomí. Příznačná je pro ně dravost a odvaha. A právě tyto Vredestein najdete i na internetu, kde si můžete vybrat a najít si typ, který přesně potřebujete. Vyberte si z variant na přední i zadní kola, s různými typy dezénu i z různých cenových hladin. Vybírat můžete z pohodlí domova a koupi si náležitě promyslet. Dostupnost si ověříte kdykoliv v eshopu. Dopravné zaplatíte podle hmotnosti pneumatik.

2013 Auto - moto, pneu