Dopravní značení Praha

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Víte, jak je to dlouho, co jste skládali zkoušky na řidiče? U některých z Vás už to bude nějaká ta chvíle, co? A jak to tak s mozkem bývá, staré informace si těžko osvojujeme. Ale nezoufejte. Dnes si zopakujeme některé dopravní značení Praha, na které jste už mohli vlivem času a stresu zapomenout. Červená barva a zejména trojúhelníky značí výstrahu, většinou související s vozovkou. Pokud spatříme kosočtverec s žlutou barvou, jedná se o hlavní PK. Opět červená, ale tentokrát v kruhu či kolečku již značí zákaz, jako například zákaz vjezdu. Naopak modrá barva značí "pouze" příkaz. Příkazová modrá je pouze v kruhu, kdežto ostatní tvary mají informativní charakter, například směrovací značky. Ještě nesmíme zapomenout na bílou barvu, kterou se značí dodatkové informace, například jak moc těžké auto může projet mostem atd. Stejné značení pak patří i do průmyslových hal. A pokud v tom máte stále zmatek, nechejte si poradit od firmy Dopravní značení Praha.

Nejlepší půjčovna dodávek v Brně

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Zejména studenti v Brně to znají. Stěhují se do nového bytu, který je však úplně prázdný. Na inzerátech najdou výhodou koupi postele či sedačky. Všichni ale přijeli vlakem a nikdo nemá žádný dopravní prostředek, který by jim sedačku dopravil do bytu. Co s tím? V této prekérní situaci nepomůže nic jiného než půjčit si dodávku. Provozují to firmy, které za pár kaček půjčí dodávku a vy už si s ní děláte co chcete. Pronájem dodávek v Brně nejlépe zajistí firma AutoRentaCar - Půjčovna dodávek v Brně. Stačí si do googlu zadat název "pujcovna dodavek brno" a vyjede Vám výčet několika firem. Jenže jedničkou na trhu a nejspolehlivějším partnerem v poměru cena/výkon je právě firma AutoRentaCar. Určitě se mezi vámi najde nějaký řidič, takže naskočíte do dovezené dodávky (to zajistí firma, aby dodávku přivezli k vám), nahodíte ve čtyřech lidech sedačku do dodávky a vynesete do bytu. Hotové, vystarané.

http://www.rettsyndrome2010.eu

Příplatky u přepravy

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Využívání expresní přepravy má své velké přednosti. Najdou se však i neduhy. Při objednání se lze setkat s různými nástrahami v podobě příplatků. Díky nim se může přeprava poměrně značně prodražit. Jak se počítá cena dopravy, na co si dát pozor a který příplatek je ten nejabsurdnější?
Jak se stanovuje cena expresní přepravy zásilek 
Cenu zásilky určuje v první řadě hmotnost a rozměry přepravovaného zboží, podle které se stanovuje základní cena přepravy. Mezinárodní kurýrní služby mají různé přepočtové koeficienty pro výpočet tzv. objemové hmotnosti. Pokud je objemová hmotnost vyšší než skutečná, pak se pro výpočet použije tato a naopak. K ceníkové sazbě za výslednou hmotnost se připočítává standardně pouze palivový příplatek, jehož výše se mění v závislosti na volbě dopravce a služby.

Motory s problémy v důsledku bludných proudů

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Bludné proudy mohou v oběžných drahách ložiska elektromotoru a v povrchu valivého elementu způsobit poškození. Velkému riziku jsou vystaveny zejména motory s proměnlivými otáčkami s frekvenčními měniči s modulovanou šířkou impulzu.
Účinkem bludných proudů se po čase může zvýšit hluk a teplo, snížit účinnost maziva, docházet k nadměrným vibracím a nakonec k předčasnému selhání ložiska. Izolace ložisek a optimalizační řešení od SKF pomohou v aplikacích OEM a koncovým uživatelům s ochranou proti účinkům bludných proudů, a sníží tak nároky na údržbu a celkové provozní náklady. Pokud máte ještě jiný problém s elektromotorem, obraťte se na firmu Prodej Elektromotorů Brno.

Rady k elektromotorům

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Firma Elektromotory Brno přináší jednoduchý návod na záběh elektromotorů. První pravidlo - NIKDY NEPROVÁDĚJTE ZÁBĚH DLOUHÝM CHODEM V REŽIMU VOLNOBĚHU! Po nastartování motoru jej nechte cca 2 min běžet v režimu zvýšeného volnoběhu, dále provádějte záběh cca 20 min. Při záběhu měňte otáčky od volnoběhu po 1/2-3/4 rozsahu s krátkou výdrží, kterou postupně prodlužujte. Po 10-té minutě chodu začněte krátkodobě otevírat plyn na maximum. Po ukončení chodu nechte motor vychladnout, pak jej znovu nastartujte, proveďte kontrolu seřízení a v případě, že je vše v pořádku, můžete poprvé odstartovat. Během prvních letů motor nepřetěžujte a neponechávejte běžet motor dlouho ve vysokých otáčkách (velmi důležité za horkého počasí). Spotřebujte veškeré palivo, které Vám vzniklo smícháním s olejem v příbalu. Dále pak můžete používat poměr palivo:olej 40:1.

Dopravní značení JA Clean

 • Napsal Michaela Brázdilová
 • Kategorie: Ostatní

Dopravní značky informují o dopravních omezeních, zákazech či varováních, usnadňují orientaci atd. Historickým vývojem vzniklé dopravní značení je navrženo na základě zkušenosti i výzkumů v oblasti dopravní psychologie tak, aby umožňovalo řidičům rychlé rozpoznávání i za ztížené viditelnosti. Dopravní značky, které jsou jednotné po celé Evropě, se omezují na co nejjednodušší symboly jednoznačně definující význam dané značky. Důležitým faktorem bezpečnosti provozu je nejen znalost těchto dopravních značek, ale také jejich respektování. Na takové dopravní značení je nejen v Praze, ale v celé ČR nejlepší firma z Vlašimi - JA Clean Bezpečnostní značení!

2013 Auto - moto, pneu