Co všechno zahrnuje jarní servis vašeho vozidla?

Zima se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a na řadu přichází váš automobil, který je  potřeba dát zpátky do formy. Všechny vozidla včetně traktorů a náklaďáků se totiž během zimy díky mrazu, posypové soli a dalším nepříznivým podmínkám daleko více opotřebovávají. Zvláště ta letošní zima stála po pár letech trochu za řeč. A proto je třeba vašemu automobilu věnovat trochu pozornosti a připravit ho na nadcházející letní sezónu.

Číst dál: Co všechno zahrnuje jarní servis vašeho vozidla?

Top expresní přeprava

Máte dost České Pošty, PPL a podobných nespolehlivých gigantů, kteří si hlavně neváží ani trošku svých klientů, kteří jsou pro ně jen čísla? To byste měli navštívit stránky firmy INEX SPEDITION s.r.o.. Její priorita není pouze expresní přeprava, ale spousta jiných služeb na míru, které se uzpůsobí vašemu podnikání a vašemu stylu přepravy zásilek. A co je hlavní, INEX SPEDITION se k Vám chová jako k unikátnímu zákazníkovi a tým je ochotný vyjít vstříc jakémukoliv problému, takže zaručuje maximální spolehlivost před, během i po dokončení přepravy. Nechte se inspirovat!

Najměte si odborníky na přepravu vozidel

Plánujete přepravit svůj nepojízdný vůz do vzdáleného místa? Chcete, aby dorazil v bezpečí, v pořádku a rychle? Využijte služby přeprava vozidel. Přeprava vozidel je speciálním typem přepravy, kdy se na speciálních plošinách, případně na přepravnících přepravují pojízdné i nepojízdné automobily. Takto lze přepravit od jednoho až po deset automobilů v rámci jedné nakládky nákladního automobilu. Hojně se tohoto druhu přepravy využívalo začátkem 90. let, kdy se dovážela ojetá auta ze zahraničí. V dnešní době se sváží i auto z výrobních linek, závodů a jiných. Ceník takové přepravy je různý. Kvalita také. Osvědčeným přepravcem v této oblasti je však společnost INEX SPEDITION s.r.o., jež poskytuje komplexní služby v oblastech mezinárodní dopravy, spedice, logistiky a skladování.

Kupte výhodně pneumatiky

Sháníte levné, ale zároveň kvalitní zimní či letní pneumatiky pro Vaše osobní vozy? Techpneu nabízí nejlevnější pneu na trhu. Na webu Techpneu.cz naleznete široký sortiment od známých značek jako jsou např. Starmaxx, Barum nebo Matador.
Jen u Techpneu nakoupíte nejlevnější pneu pro své osobní vozy.

Nejlevnější pneu

Od 1. dubna řidičům odpadá povinnost jezdit na zimních pneumatikách, a tak první dubnový den můžete vyjet na silnice už na letních pneumatikách. A tak je ten pravý čas zkontrolovat jejich stav. Jestliže je hloubka dezénu na hranici, nebo menší než 1,6 mm, pak je na čase objednat nové nejlevnější pneu. Čím menší je hloubka dezénu, tím horší jsou jízdní vlastnosti vašeho vozidla. Navíc, pokud klesne pod hranici 1,6 mm, vystavujete se riziku pokuty při silniční kontrole.

Číst dál: Nejlevnější pneu

Pneumatiky Starmaxx

Kvalitní pneumatiky Starmaxx, od předního tureckého výrobce, nabízí všem zákazníkům internetová prodejna Starmaxxpneu.cz. V širokém sortimentu zboží spotřebitelé naleznou zimní nebo letní pneu na osobní vozy střední a vyšší třídy. Pneumatiky Starmaxx, které se používají také u zemědělských vozů, si pořizují zákazníci po celém světě.

Číst dálPneumatiky Starmaxx

2013 Auto - moto, pneu